
Автоматичний стабілізатор напруги KEMOT SER-1500-W
3 687,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1637
- +380 (95) 602-27-79
Автоматичний стабілізатор напруги KEMOT SER-1500-W, точність 8%
Стабілізатор напруги KEMOT SER-1500-W – це чудове рішення для захисту електронних пристроїв у разі нестабільної напруги в мережі. Його продуктивність та надійна конструкція роблять його ідеальним для використання вдома та в офісі, де необхідний постійний захист від стрибків напруги.
Точна стабілізація напруги
KEMOT SER-1500-W забезпечує стабільну вихідну напругу 230 В з точністю ±8%. Пристрій підтримує широкий діапазон вхідної напруги (150-270 В) та частоту 50/60 Гц, що дозволяє використовувати його в різних умовах електроживлення. Ця функція дозволяє пристрою адаптуватися до змін напруги, забезпечуючи стабільність напруги в будь-якій ситуації.
Ефективність та безпека
Використання тороїдального трансформатора CRGO забезпечує регулятору високий ККД 98%, мінімізуючи втрати енергії. Крім того, KEMOT SER-1500-W оснащений захистом від перенапруги, зниженої напруги, перевантаження, перегріву та короткого замикання, що забезпечує безпечну та надійну роботу. Пристрій також пропонує опцію затримки (180/6 секунд), що дозволяє налаштувати його роботу відповідно до ваших індивідуальних потреб.
Вхід: Діапазон напруги 150 - 270 В змінного струму
Вхід: Частота 50/60 Гц
Вихід: Напруга 230 В
Вихід: Частота 50/60 Гц
Вихід: Точність ±8%
Вихідна напруга: Однофазний
тороїдальний трансформатор CRGO
ККД: 98%
Захист: перенапруга, знижена напруга, перевантаження, перегрів, коротке замикання
Затримка: Без затримки / із затримкою (180/6 секунд)
Робоча температура: 0~40°C
Відносна вологість: 10%~90%
Температура зберігання: -15~45°C
----------
Вага: 2,75 кг
Розміри: 117 x 197 x 90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Повна потужність | 1.5 кВА |
| ККД, не менше | 98 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 2.75 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -15 град. |
| Максимальна температура зберігання | 45 град. |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 3 687,50 ₴




