
Блок живлення 6V 2A (адаптер живлення, зарядний пристрій)
159,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1583
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний імпульсний блок живлення 6В 2А підходить для ноутбуків Toshiba, Acer, Asus, Panasonic, Lenovo, IBM, Siemens та іншої техніки. Має вбудовану мережеву вилку для зручного підключення та стандартний штекер 5.5/2.5 мм. Забезпечує стабільну подачу напруги та надійну роботу пристроїв. Блок живлення TCOM призначений для подачі живлення на ноутбуки фірм Toshiba, Acer, Asus, Panasonic, Lenovo, IBM, Siemens. Розрахований на подачу постійної напруги у 6В зі струмом 2А. До ноутбуків підключається за допомогою низковольтного роз'єму найбільш поширеного типорозміру — 2,5/5,5 мм. До побутової електромережі даний блок живлення підключається за допомогою вбудованої мережевої вилки. Оснащений індикатором живлення.
Особливості:
Індикатор
Характеристики:
Вихідна напруга: 6В (DC)
Вихідний струм: 2А
Вхідна напруга: 220В (AC)
Роз'єм для підключення: 2,5/5,5 мм
Тип роз'єму для підключення: штекер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 6 В |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Мінімальна вихідна потужність | 10 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,70 ₴



