
Антена панельна N-type ENERGY MIMO 2*15 дБ 1700 — 2700 МГц
1 159,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1568
- +380 (95) 602-27-79
Антена панельна N-type ENERGY MIMO 1700 — 2700 МГц
Колір - ОЛИВА, захисний
Робочий діапазон частот, МГц — 1700 — 2700 МГц
Вхідний опір, Ом — 50 Ом
Поляризація — вертикальна/горизонтальна
Габаритні розміри без кріплення, м — 0,23х0,23х0,04
Антени виробляються в Україні підприємством "Енергія".
Антени виготовлені відповідно до вимог ТУ У 26.3-1862903894-001:2014
Основні
ВиробникЕнергія
Країна виробникУкраїна
ТипСпрямована
ЗастосуванняВ приміщенні/Уличне
Коефіцієнт посилення15 dBi
Тип поляризаціїВертикальна, Горизонтальна, Подвійна
Вид роз'ємівN-Type
Кількість роз'ємів2 шт.
Підтримка MIMO2x2
Мінімальна робоча температура-50 °С
Максимальна робоча температура50 °С
Діаметр230 мм
Довжина230 мм
Ширина230 мм
Висота230 мм
Тип кріплення На щоглі
Користувальницькі характеристики
Гарантія від виробника12 місяців
Робочі діапазони частот1700-2700
Колір антени може бути відрізнятися від фото,а бути сірим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕНЕРГІЯ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид роз'ємів | N-Type |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Коефіцієнт посилення | 15 dBi |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Мінімальна робоча температура | -50 °С |
| Підтримка MIMO | 2x2 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Тип | Спрямована |
| Тип кріплення | На щоглі |
| Тип поляризації | Горизонтальна, Вертикальна |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 1 159,30 ₴




