
Реле напруги Страж (16А) електронний у розетку з табло
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1544
- +380 (95) 602-27-79
Реле напруги Страж 16 Ампер у розетку
Реле напруги мікропроцесорний із цифровим настроюванням призначений для захисту будь-яких побутових електроприладів (як-от телевізори, комп'ютери, холодильники та ін.) у разі виходу мережевої напруги за межі допустимого. «Бар'єр» не вносить спотворень у форму вихідної напруги. Наявність цифрової на будівництві основних параметрів «Бар'єра».
Технічні характеристики:
- Межі працездатності «Бар'єра» 100 + 450 В* 50 + 60 Гц*
- Верхній поріг вимкнення навантаження 230+280 В (250 В**)
- Нижній поріг вимкнення навантаження 150+210 В (170 В**)
- Максимальний струм навантаження 16 А
- Час затримки подавання напруги 3-900 секунд (10 с**)
- Діапазон робочих температур +5 +55 °C
* Змінна напруга синусоїдальної форми
** Настроювання за замовчуванням
Експлуатація (принцип дії):
Після ввімкнення реле напруги «Страж» перевіряє напругу впродовж встановленого часу на відповідність його заданим межі й тільки після цього під'єднує навантаження. Індикатор напруги та часу здійснюється 3-розрядним індикатором. Під час виходу напруги за встановлені межі «Бар'єр» автоматично вимикає навантаження — водночас контроль мережевої напруги триває, відбиваючись миготінням індикатора. Під час входу напруги в встановлені межі вмикається таймер зворотного відліку часу, після закінчення якого під'єднується навантаження. Упродовж зворотного відліку таймера часу контроль мережевої напруги триває. Навантаження буде під'єднане тільки в тому разі, якщо за встановлений час мережева напруга жодного разу не виходило за встановлені межі.
Встановлення параметрів користувача:
Всі установки здійснюються за допомогою двох клавш — «-» і «+» перехід із режимів встановлення в робочий режим відбувається автомаїчно через 5 с після останнього натискання клавіш.
Робочий режим
Одночасне натискання «-» і «+»
Загоряються й гаснуть верхні
сегменти цифр індикатора.
Відбивається встановлений
верхній поріг напруги.
Клавішами «-» і «у виготовляється
зміна верхньої межі
напруги від 230 до 280 В
Одночасне натискання «-» і «+»
Загоряються і гаснуть нижні
сегменти цифр індикатора
Відбивається встановлений
нижній поріг напруга
Клавішами «-» і виробляється
зміна нижньої межі
напруги від 150 до 210 В
Одночасне натискання «-» і «+»
Загоряються й гаснуть літери «ссс»
на індикаторі показується
встановлений час увімкнення
Клавішами «-» і «+»
здійснюється зміна часу
включення від 3 до 900 сек
Одночасне натискання «-» і «+» повертаємося в робочий режим
Техніка безпеки:
Максимальна сумарна потужність навантаження не має перевищувати 2 кВт. Забороняється використовувати «Бар'єр» зі розкритим корпусом. Не допускайте потрапляння води всередину корпусу. У разі несправності не намагайтеся відремонтувати «Бар'єр» самостійно.
Термін гарантії — 6 місяців із дня продажу. Заміна браку відбувається продавцем за місцем придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DIGI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 699 ₴


