Пристрій для перевірки та тестування крученої пари NS-488 призначений для перевірки кабелів RJ-45, RJ-11. Кабельний тестер складається з двох блоків, які встановлюються на різних кінцях кабелю, що перевіряється. Виробляє перевірку цілісності кабелів, виявлення короткого замикання, визначення послідовності під'єднань.
Розміри: 105 х 100 х 20 мм. Вага: 140 г.
Особливості
- Визначення послідовності під'єднання
- Проверка кабелей: RJ-45, RJ-11
- Індикація
| Тип конектора | RJ-45;RJ-11 |
| Тип тестуємого кабеля | UTP;FTP |
| Живлення | батарея 9 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для базової перевірки |
| Область застосування | Кручена пара, Телефонний кабель |
| Загальні | |
| Вага | 140 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Ширина | 100 мм |
| Монітор | |
| Монітор | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214,80 ₴



