
Реле напруги "БАР'ЄР" захист для холодильника у розетку 10А
469,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1523
- +380 (95) 602-27-79
Автоматичний вимикач (ріле напруги) «Бар'єр» (в подальшому — «Бар'єр») призначений для захисту побутових холодильників під час виходу мережевої напруги за межі допустимого. «Бар'єр» не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Технічні характеристики:
- Межі працездатності «Бар'єра» — 100 + 450 В*45 + 65 Гц*
- Верхній поріг вимкнення навантаження 250 В*
- Нижній поріг вимкнення навантаження 170 В*
- Максимальна потужність навантаження 2 кВт
- Час затримки подавання напруги 5 хвилин
- Діапазон робочих температур +10 +50 °C
- * Змінна напруга синусоїдальної форми.
Експлуатація (принцип дії):
Після ввімкнення в мережу «Бар'єр» перевіряє напругу впродовж 5 хвилин на відповідність його заданим межі (при цьому світлодіод блимає зеленим світінням) і тільки після цього під'єднує навантаження. Під час витягування напруги за зазначені межі навантаження автоматично вимикається до повернення вхідної напруги в зазначений діапазон. Після цього напруга знову перевіряється впродовж 5 хвилин і тільки після цього під'єднується навантаження. Брак вихідної напруги дублюється червоним світінням світлодіода, наявність — зеленим.
Техніка безпеки:
Максимальна сумарна потужність навантаження не має перевищувати 2 кВт. Забороняється використовувати «Бар'єр» зі розкритим корпусом. Не допускайте потрапляння води всередину корпусу. У разі несправності не намагайтеся відремонтувати «Бар'єр» самостійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 170 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 250 В |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 469,60 ₴


