Блок живлення призначений для забезпечення камер відеоспостереження, світлодіодного освітлення, ноутбуків. Вихідна стабілізована напруга становить 12В, 6,6А. Має негерметичний корпус, виготовлений із металу. Це джерело живлення споживачів постійного струму від електромережі. Він ідеально підійде для живлення водяної помпи, соленоїдів та двигунів постійного струму. Встановіть його під натяжну стелю для живлення світлодіодних стрічок. Використовуйте герметичний бокс для живлення ваших розумних пристроїв у саду. Керуючу електроніку, таку як Arduino або Iskra JS, легко запитати від нього. Це стабілізоване джерело живлення. Вихідна напруга залежить від навантаження. До деяких меж, звісно. Від перевантаження або короткого замикання на стороні низької напруги виручить вбудований захист. Підключення На блоці живлення 5 гвинтових клем: клеми L і N - вхідні, для підключення фази (Line) і нуля (Neutral) побутової мережі 220 В клема ⏚ для підключення захисного заземлення. клеми -V і + V - Вивідні. На них приходить перетворена постійна напруга 12 В. Підключіть до них навантаження, мінус та плюс відповідно. для підключення захисного заземлення. Фазний провід маркується чорним, коричневим, червоним, білим або сірим кольором. Для нульового дроту використовують синє, блакитне та біло-синє маркування. Маркування дроту захисного заземлення зелене або жовто-зелене. Підстроювальний резистор Праворуч від клем розташований підбудовний резистор. Поворот гвинта тонко регулює вихідну напругу.
Застосування джерела живлення на 12 вольт 6.6А 60Вт
- Для камер відеоспостереження.
- Для СКУД (контролю доступу).
- Для відеодомофону.
- Для електрозамку (електромагнітного, електроригельного або електромеханічного).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Кількість фаз | 3 |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більше | 6.6 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 180 В |
| Вихідна потужність | 80 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне керування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,90 ₴


