
"Бар'єр" цифрове реле напруги 16А в розетку
656,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1512
- +380 (95) 602-27-79
Мікроконтролерний автомат захисту від перепадів напруги в мережі Бар'єр призначений для аварійного відключення побутових електроприладів при виході напруги за межі допустимого.
Бар'єр здійснює постійний контроль мережевої напруги і відключає навантаження у разі виходу напруги за встановлені межі. Після того, як мережева напруга прийде в норму, включається таймер зворотного відліку часу, після якого навантаження буде підключено. Якщо під час зворотного відліку мережна напруга виходила за встановлені межі - навантаження не буде підключено, а відлік часу почнеться знову. секунд.
У даному приладі здійснюються такі види налаштувань:
1. Встановлення верхнього порогу напруги від 230 до 280 В;
2. Встановлення нижнього порогу напруги від 150 до 210 В; 3. Встановлення часу затримки включення від 3 до 900 секунд; 4. Встановлення необхідної напруги гістерези від 0 до 5 В. одночасно кнопки "+" і "-" на приладі.
Характеристики
Робоча напруга 100 – 400 В, 50/60 Гц
230 - 280 В (240 В)
Нижній поріг відключення навантаження 150 - 210 В (190 В)
Максимальний струм навантаження 16 А
Час відключення навантаження:
- Верхній поріг 20 мс
- Нижній поріг (до 120 В) 1 с
- Нижній поріг (нижче 120 В) 20 мс
Час затримки включення 3 - 900 с (10 с)
Гістерезис 0 - 5 В (5 В)
Діапазон робочих температур від +5°С до +55°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бар'єр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
- Ціна: 656,50 ₴




