
Настінне кріплення 23-43 дюйма чорний LPA51-221 (регулювання по вертикалі та горизонталі)
571,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1510
- +380 (95) 602-27-79
Кріплення для телевізора
Настінне кріплення LPA51-221 є ідеальним рішенням для РК-телевізорів від 23 до 43 дюймів, що забезпечує максимальне навантаження до 30 кг. Завдяки регулюванню по вертикалі від +5° до -8° та регулюванню по горизонталі від +90° до -90° ви можете налаштувати кут огляду відповідно до своїх уподобань, забезпечуючи ідеальне зображення з будь-якого місця. Мінімальна відстань від стіни 56 мм і можливість управління кабелями додають вашій мультимедійній системі сучасний та естетичний вигляд. Крім того, міцна сталева конструкція з порошковим покриттям гарантує довговічність і елегантність.
Призначення: РК-телевізори
Кріплення: На стіну
Тип кріплення: Пересувний
Розмір екрана: 23” – 43”
Макс. навантаження: 30 кг
Стандарт VESA: 100x100, 100x200, 200x100, 200x200
Регулювання по вертикалі: +5° ~ -8°
Регулювання по горизонталі. : +90° ~ -90°
Відстань від стіни: 56 ~ 204 мм
Уровень: Ні
Прокладка кабелю: Так
Підходить для вигнутих екранів: Ні
Замок проти крадіжки: Ні
Матеріал:
Сталь Поверхня: Порошкове покриття
Колір: Чорний
У комплекті: Монтажні гвинти
Розміри: 230 x 230 x 204 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cabletech |
| Країна виробник | Китай |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 43 дюйм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Покриття | Матовий хром |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 8 град. |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 204 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 571,70 ₴




