
Аварійне джерело живлення KEMOT PROsinus-500-LFP4, перетворювач з чистою синусоїдою з функцією заряджання, 12 В 230 В, 50
5 170,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1508
- +380 (95) 602-27-79
500 ВА / 300 Вт
• Номінальна потужність: 300 Вт
• Тип батареї: 12 В постійного струму
• Вхідна напруга: 190–260 В змінного струму
• Вихідна напруга: 190–245 В змінного струму +/- 5%/Інвертор: 230 В змінного струму +/- 3%
• Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
• Струм заряджання акумулятора: макс. 10 А
• Час перемикання: <= 4 мс
У багатьох будинках є побутова техніка, яка полегшує нам життя щодня, але для її нормальної роботи потрібне постійне електропостачання. Взимку особливу увагу заслуговують печі, насоси та інші системи опалення вдома. Тому в разі вимкнення електроенергії важливо мати резервне джерело живлення.
Аварійне електропостачання будинку
Системи аварійного електроживлення KEMOT захищають окремі пристрої від перебоїв у подаванні електроенергії, які можуть призвести до порушення або переривання їхньої роботи.
Чи замислюєтеся, який ДБЖ вибрати для газової печі, чи, може, вас цікавить ДБЖ для вашої печі на деревному вугіллі або пелетах? Серія KEMOT PROsinus ідеально підходить як аварійне джерело живлення для насосів центрального опалення, камінних насосів, індукційних двигунів, систем автоматизації з використанням теплових конвекторів і будь-яких пристроїв, особливо чутливих до найменших коливань напруги. Їх перевагою є чиста синусоїдна форма вихідної напруги (живлення навантаження), що забезпечує стабільну роботу та запобігає перегріванню індуктивних навантажень. Разом із батареєю 12 В вони забезпечують гарантоване електроживлення 230 В змінного струму.
Аварійне джерело електроживлення для дому — застосування
• Аварійне електроживлення для печей
• Пристрої RTV (телевізори, тюнери, Hi-Fi системи, DVD-програвачі)
• Побутова техніка (холодильники, блендери)
• Електроінструменти (дрилі, шліфувальні машини)
• Блок живлення для зарядних пристроїв (смартфонів, планшетів, телефонів, ноутбуків)
• Насоси, компресори (водні, теплові, кондиціонери)
• Офісне обладнання (факсимільні апарати, комп'ютери, монітори)
Безпечне аварійне джерело електроживлення вдома
Аварійні джерела живлення KEMOT обладнані захистом від перевантаження, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпечну роботу у вашому домі.
Три режими роботи
Режим аварійного електроживлення з функцією заряджання перетворює постійну напругу 12 В, що подається від зовнішнього акумулятора, на змінну напругу 230 В і заряджає зовнішній акумулятор. Режим випрямляча заряджає зовнішній акумулятор. Режим перетворювача перетворює постійну напругу 12 В від акумулятора на змінну напругу 230 В.
Джерело безперебійного живлення з фіксованою фазою
Джерело безперебійного живлення KEMOT працює з пристроями, обладнаними фазовим детектуванням, наприклад, з деякими моделями газових печей. Фаза в нашому пристрої залишається постійною незалежно від того, живиться вона від мережі чи від батареї.
Надійність і безпека
Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-500-LFP4 обладнаний комплектом мідних кабелів, що гарантують ефективний потік енергії, що мінімізують втрати та забезпечують швидке заряджання. Міцна конструкція кабелів захищає від перевантажень і стрибків напруги, оберігаючи як під'єднані пристрої, так і саме джерело живлення. Кабелі прості в установленні та використанні, підвищуючи зручність для користувача та забезпечуючи надійність пристрою в критичних ситуаціях.
Аварійне джерело живлення для плити з акумулятором.
Для забезпечення максимально якісної роботи вашого аварійного джерела живлення KEMOT виберіть відповідну батарею. Оптимальний вибір батареї можна здійснити, використовуючи таку приблизну формулу: навантаження 100 Вт = споживаний струм батареї 10 А.
До комплекту не входить побутовий акумулятор. Для забезпечення найкращої продуктивності вашого джерела безперебійного живлення виберіть акумулятор Rebel або Vipow.
Аварійне джерело живлення на основі LiFePo4
Функція BAT TYPE в блоці живлення KEMOT PROsinus-500-LFP4 дає змогу комплекту кабелів підтримувати заряджання як гелевих, так і літій-залізо-фосфатних (LiFePo4) батарей. Це дає змогу оптимально настроювати параметри заряджання, що призводить до збільшення терміну експлуатації батарей. LiFePo4 батареї заряджаються швидше, що дає пристрою швидше відновити повну працездатність із мінімальним часом простою.
Світлодіодний дисплей, що легко читається
Аварійні джерела живлення KEMOT PROSinus обладнані чітким світлодіодним дисплеєм, що показує поточний робочий стан пристрою. Дисплей дає змогу перевіряти рівні вхідної та вихідної напруги, частоту та багато іншого. Крім того, можна швидко перевірити рівень навантаження та рівень заряду батареї.
Номінальна потужність: 300 ВтТип батареї: 12 В постійного струму
Максимальна напруга батареї: 15 В постійного струму
Діапазон вхідної напруги: 190–260 В змінного струму
Вхідна частота: 45–60 Гц
Діапазон вихідної напруги: 190-245 В змінного струму +/-5% / Інвертор: 230 В змінного струму +/-3%
Вихідна частота: 50/60 Гц +/-0,5 Гц
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
ККД: >= 85% (постійний струм у змінний)
Струм заряджання батареї: Макс. Місткість акумулятора
: 50-200 А·год (рекомендується: 55 А·год)
Розрахунковий час заряджання: 4-14 годин (залежно від ємності акумулятора)
Час перемикання: <= 4 мс
Захист: від перевантаження, короткого замикання, занадто високої або занадто низької напруги
Максимальна робоча температура: 0 - 40°C
Максимальна вологість повітря: 10 - 90%
Вага: 3,95 кг
Розміри: 138 x 226 x 155 мм
Рекомендовані параметри акумулятора
Напруга акумулятора: 12 В
Діапазон напруги заряджання: 13,9 В - 14,5 В (циклічне заряджання) / 13,3 В - 13,9 В (підтримувальна зарядка)
Нижній пороговий рівень напруги акумулятора: 10,5 В - 11,5 В (кислотний) / 10,9 В - 11,5 В (LiFePO4)
Захист від низької напруги акумулятора: 9,8 В - 11 В (кислотний) / 10,6 В V - 11 В (LiFePO4)
Ток зарядки: 3 А / 5 А / 10 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 15 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 3.95 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від переполюсування | Ні |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 5 170,80 ₴



