
Rebel POWER-1000-LFP4 Безперебійне джерело живлення з чистою синусоїдою і функцією зарядки 12V 230V 1000VA/700W
7 815,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1504
- +380 (95) 602-27-79
Номінальна потужність: 700 Вт
Тип батареї: 12 В постійного струму
Максимальна напруга батареї: 15 В постійного струму
Діапазон вхідної напруги: 150 - 270 В змінного струму
Частота вхідного сигналу: 45 - 60 Гц
Діапазон вихідної напруги: 190 - 245 В змінного струму +/-8% / Інвертор : 230 В змінного струму +/-3%
Вихідна частота: 50/60 Гц +/-0,5 Гц
Форма вихідної напруги: Чиста синусоїда
Вихідна ефективність: >= 85% (постійний струм до змінного струму)
Зарядний струм акумулятора: Макс. 10 А
Ємність акумулятора: 50-200 Ah (рекомендовано: 55 Ah)
Орієнтовний час заряджання: 4-14 годин (залежно від ємності акумулятора)
Час перемикання: =< 4 мс
Захист: від перевантаження, короткого замикання, занадто високої або занадто низької напруги
Допустима робоча температура: 0 - 40°C
Допустима вологість повітря: 10 - 90%
Вага: 11,5 кг
Розміри: 138 x 276 x 155 мм
Джерело безперебійного живлення Rebel POWER-1000-LFP4
Якщо у вашому домі є пристрої, які потребують постійного живлення для належної роботи, вам також слід інвестувати в джерело безперебійного живлення. Цей пристрій особливо корисний взимку, оскільки він забезпечить стабільну роботу печі, насоса або інших установок, які гарантують обігрів будинку в разі відключення електроенергії.
1000 ВА / 700 Вт
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Тип батареї: 12 В постійного струму
- Вхідна напруга: 190 - 260 В змінного струму
- Вихідна напруга: 230 В змінного струму +/-5%
- Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
- Струм зарядки акумулятора: 10 А
- Час перемикання: =< 4 мс
Аварійне електропостачання будинку
Завданням систем аварійного живлення Rebel є захист пристроїв від збою живлення і, як наслідок, порушення або переривання їх роботи.
Ви думаєте, який ДБЖ вибрати для газової печі, а може, Вас цікавить ДБЖ для еко-горохової печі на вугіллі чи пелетах? Серія пристроїв POWER від Rebel ідеально підходить як джерело аварійного живлення для насосів центрального опалення або насосів в камінних установках, а також асинхронних двигунів, або, наприклад, пристроїв автоматизації установок з використанням теплових конвекторів і будь-яких пристроїв, які надзвичайно чутливі до найменших змін форму напруги. Їх перевагою є чиста синусоїдальна форма вихідної напруги (живлення навантажень), завдяки чому пристрій забезпечує стабільну роботу, запобігаючи ефекту перегріву індуктивних навантажень. Разом з батареєю 12 В вони утворюють повний пристрій гарантованого живлення 230 В змінного струму.
Домашнє джерело безперебійного живлення – застосування
- Аварійне живлення для печей
- Пристрої RTV (телевізори, тюнери, hi-fi, DVD)
- Побутова техніка (холодильники, блендери)
- Електроінструмент (дрилі, болгарки)
- Блок живлення для зарядних пристроїв (смартфонів, планшетів, телефонів, ноутбуків)
- Насоси, компресори (вода, тепло, кондиціонери)
- Оргтехніка (факси, комп'ютери, монітори)
Безпека гарантована
Джерела безперебійного живлення Rebel оснащені рядом засобів захисту, наприклад, від перевантаження, короткого замикання, занадто високої та занадто низької напруги. Використовувані рішення є основою безпеки та вашого спокою!
Три режими роботи
Режим аварійного живлення з функцією зарядки перетворює напругу 12 В постійного струму, що подається від зовнішнього акумулятора, на напругу 230 В змінного струму та заряджає зовнішній акумулятор. Режим зарядного пристрою заряджає зовнішній акумулятор. Режим конвертера перетворює напругу 12 В постійного струму від акумулятора в напругу змінного струму 230 В.
Джерело безперебійного живлення з постійною фазою
Джерело безперебійного живлення Rebel працює з пристроями, оснащеними детектором фази, такими як деякі моделі газових печей. Фаза в нашому приладі знаходиться на постійному місці, незалежно від того, живиться він від розетки або від акумулятора.
Аварійне живлення для плити з акумулятором
Основою справної роботи аварійного джерела живлення Rebel є правильно підібраний акумулятор. Для вибору відповідного приладу скористайтеся приблизною формулою: 100 Вт навантаження = 10 А споживання від акумулятора.
Акумулятор для живлення вашого будинку не входить. Щоб забезпечити найкращу продуктивність свого ДБЖ, оберіть акумулятор марки Rebel або VIPow.
Аварійне живлення LiFePo4
Функція BAT TYPE блоку живлення Rebel POWER-800-LFP4 дає змогу набору кабелів підтримувати як гелеву, так і літій-залізо-фосфатну (LiFePo4) зарядку. Це дозволяє оптимально налаштувати параметри зарядки, що призводить до більш тривалого терміну служби. LiFePo4 заряджається швидше, що дозволяє пристрою швидше бути повністю працездатним з мінімальними простоями.
світлодіодний дисплей
Комфортне використання джерела безперебійного живлення Rebel гарантує чіткий світлодіодний дисплей. Завдяки цьому ви можете легко прочитати поточний робочий стан пристрою, перевірити, серед іншого: вхідна напруга, вихідна напруга та частота. Крім того, ви можете швидко перевірити рівень навантаження та рівень заряду батареї.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1400 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 138 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Ні |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від переполюсування | Ні |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 7 815,70 ₴



