
Джерело безперебійного живлення для роутера модему WGP 12V UPS1202A Міні UPS WGP
1 009,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1499
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компані |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 2 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 28 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 009,90 ₴



