| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компані |
-
Заряд акумуляторної батареї
540Вт г (140 Аг/10.8 В) Літій-іонна акумуляторна батарея
-
Час повної зарядки
24 В постійного струму / 3.75А: близько 6 годин
-
Робоча температура
-10 ℃ ~ 40 ℃
-
З цим генератором Вам не доведеться шукати розетку для комп'ютера або телефону. Ви можете підключити велику кількість різних пристроїв без необхідності тягти дроти до найближчої розетки.
При використанні генератора як ДБЖ Вам достатньо підключити його до розетки 220В та використовувати його як джерело безперебійного живлення для інших пристроїв.
Ви можете підключити комп'ютери, телефони, міні-холодильники, стерео-системи, вентилятори, переносні лампи, телевізори, освітлювальні прилади та іншу техніку.
Без шуму, без диму, ви можете заряджати електропристрої та залишатися на зв'язку. Немає більше необхідності переживати через відсутність енергії у вашому будинку!
-
Робоча вологість
20 % ~ 85 % відносної вологості
-
Температура зберігання
-20℃ ~ 60℃
-
Вологість зберігання
20 % ~ 85 % відносної вологості
-
Увага! Техніка, що підключається, не повинна перевищувати потужності Argus!
-
Змінний струм 12 В Вихід змінного струму 12 В
Чистий синусоїдальний вихідТривала вихідна потужність змінного струму: 500 Вт Максимальный Вихід змінного струму: 1000 Вт за 1 секунду Напруга змінного струму: 220 В змінного струму ± 10%
-
Вихід USB
2*5В/2.4 А, 1*QC3.0 18Вт, 1*ТИП -18Вт
-
Розмір виробу
256*169*166мм
-
Вага виробу
Близько 5кг (з упаковкою та приладдям)
-
Множинні захисні пристрої
- Захист від короткого замикання
- Захист від надструму
- Захист від перенапруги
- Захист від низької напруги
- Захист від навантаження
- Захист від перегріву
- Вихідний порт постійного струму
- Захист від анти-входу
Портативне джерело живлення ARGUS 500W – це переносний акумуляторний блок живлення з розетками, портами постійного струму та USB. Він призначений забезпечення джерела електроенергії. Ви можете підключати/заряджати ручний інструмент або спеціальні прилади, які потребують стандартної електромережі там, де вона не доступна. Відключили електрику в будинку, втомилися сидіти без світла? З апаратом Argus500 це не біда, Ви можете спокійно підключити свій телевізор, комп'ютер, ноутбук, WI-FI до апарату, та подивитися новини що б не пропустити щось дуже важливе!
Ваші важливі документи не збереглися від раптового відключення електроенергії, чи не змогли додивитися улюблений серіал? З Argus 500 вам більше не потрібно перейматися такими речами, Argus виручить вас у будь-якому місці в будь-який час!
Підключайте та заряджайте ручний інструмент або спеціальні прилади, які потребують стандартної електромережі там, де вона не доступна.
ARGUS –ВИРУЧИТЬ ВАС У БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС!
Заряд акумуляторної батареї:
540Вт г (140 Аг/10.8 В) Літій-іонна акумуляторна батарея
Час повної зарядки:
24 В постійного струму / 3.75А: близько 6 годин
Робоча температура:
-10 ℃ ~ 40 ℃
Розмір виробу:
256*169*166мм
Вага виробу:
Близько 5кг (з упаковкою та приладдям)
Вихід USB:
2*5В/2.4 А, 1*QC3.0 18Вт, 1*ТИП -18Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argus |
| Країна виробник | США |
| Ємність акумулятору | 151200 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | DC |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик, Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 166 мм |
| Вага | 4.65 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 14 031,50 ₴




