
Перетворювач напруги 12-220V інвертор із чистою синусоїдою 2600 Вт 12 В постійного струму змінний струм 220 В 50 Гц
4 555,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1485
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компані |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LVD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.85 |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| ККД, не менше | 85 % |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2600 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Захист від переполюсування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 555,60 ₴


