
Перемикач клавішний мікро для ліхтариків 2pin KCD-1 ON-OFF
4,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1482
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компані |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Алгоритм роботи | ON-OFF |
| Форма вимикача | Прямокутна |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Опір ізоляції | 100 МОм |
| Матеріал контакту | Сталь |
| Сигнальна лампа | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,70 ₴


