
Повербанк POWER BANK Kruger&Matz 40000 mAh Li-ion з функцією QC і PD
2 302,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1475
- +380 (95) 602-27-79
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компаніі |
Power bank 40 000 мАг Kruger&Matz
Бувають ситуації, коли заряд батареї в телефоні або ноутбуці розряджений, а розетки поблизу немає. У такій ситуації на допомогу прийде найпотужніший павербанк Kruger&Matz KM0908.
Місткий павербанк
KM0908 - це дійсно потужний павербанк! Пристрій оснащений літій-іонним елементом високої ємності 40 000 мАг . Завдяки цьому ви завжди маєте під рукою запас енергії, щоб продовжити час роботи смартфона, планшета, ноутбука, Bluetooth-колонки та інших пристроїв, які потребують зарядки.
Універсальне використання
Оснащений двома портами USB, USB-C і micro USB, місткий блок живлення Kruger&Matz пропонує широкий діапазон сумісності. Завдяки своїм розширеним функціональним можливостям пристрій ідеально підходить для зарядки різних електронних пристроїв в офісі, під час подорожі чи походу.
Швидка зарядка
Повербанк Kruger&Matz оснащений функцією швидкої зарядки . Залежно від пристрою, який у вас є, ви можете використовувати технологію Quick Charge (зарядка від порту USB) або Power Delivery від порту USB Type-C. Щоб знову бути на зв’язку зі світом, знадобиться лише кілька хвилин.
Потрійна потужність
Корпус Power Bank KM0908 - ідеальний компроміс між місткою камерою та діловою елегантністю. Безліч портів означає, що ви можете використовувати його для заряджання до трьох пристроїв одночасно . Про рівень споживання батареї в павербанку повідомить індикатор, розташований на корпусі.
Роз’єми: USB Type C, micro USB, 2x USB-A
Тип батареї: Li-Ion
Ємність батареї: 40000 мАг*
2x USB-A вихід: Quick Charge 3.0: 4,5 В / 5 А; 5 В/4,5 А; 9В/2А; 12 В / 1,5 А (макс. 22,5 Вт)
Вхід/вихід USB Type-C: Power Delivery 3.0
• Вхід: 5 В / 2 А; 9 В/2 А (макс. 18 Вт)
• Вихід: 5 В/3 А; 9 В/2,22 А; 12 В/1,67 А (макс. 20 Вт)
Вхід Micro USB: 5 В/2 А; 9 В / 2 А (макс. 18 Вт)
Додаткова інформація:
• РК-дисплей із рівнем заряду батареї
• Автоматичне визначення підключення
• Захист від перенапруги, перевантаження, перезаряду, глибокого розряду
Матеріал: Пластик
Колір: Чорний
Розміри: 155 x 68 x 53 мм
Вага: 788 г
У комплекті: кабель USB Type-C
* Перш ніж брати зарядний пристрій у подорож літаком, перевірте вимоги авіакомпанії та максимальну ємність, дозволену вашим перевізником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 4 мА |
| Особливості | Дисплей, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 53 мм |
| Вага | 788 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Полиуретан |
| Сумісність з | Універсальний |
- Ціна: 2 302,60 ₴






