
Кнопка мала PBS-10B-2 пускова без фіксації OFF-(ON) 2pin, 1А, 250V, червона
6,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1436
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії +380956022779 |
Kнопка мала PBS-10B-2 призначена для комутації електричних ланцюгів. Двохконтактна. Без фіксації положень перемикача. Корпус виготовлений з металу. Колір червоний
Характеристики- Кількість контактів: 2
- Перемикач OFF-(ON)
- Номінальна напруга: 250В
- Номінальний струм: 1А (250В, змінний струм)
- Світловий індикатор: немає
- Фіксатор положень кнопки: немає
- Встановлювальний діаметр: 7 мм
- Строк служби: 50 000 циклів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Грибоподібна |
| Колір кнопки | Червоний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Напруга | 220 В |
| Фіксація положення | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | На корпус |
| Повернення у вихідне положення | Повторне натискання кнопки |
| Механічна зносостійкість | 50000 циклів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,10 ₴






