Інвертор напруги з 12V на 220V Чиста синусоїда 1600W Перетворювач напруги 12-220 В потужністю 1800 Вт - це пристрій, який так необхідний в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, в гаражі, автомобільних подорожах і т.д.), здатний працювати від простого автомобільного акумулятора. Підходить для котлів, циркуляційних насосів, агрегатів, чутливих до правильного синуса. Основне: ✅ Інвертор напруги 1600W зазвичай використовують із постачання необхідного харчування 220 У автомобілі чи природі за відсутності стаціонарного електрики. ✅ Корпус виготовлений з алюмінію, в торці є вентилятор для охолодження приладу, а на протилежному боці інвертора розташована розетка, кнопка вкл/викл та LED-дисплей. ✅ Прилад можна підключати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.

Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| ККД, не менше | 85 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Захист від переполюсування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 362,70 ₴


