Інвертор 12V в 220V UKC 600W призначений для перетворення постійного струму DC 12V в змінний AC 220V. Незамінний в разі підключення побутових приладів, таких як, ноутбуки, телевізори, лампи, зарядні пристрої, навігатори, в умовах відсутності електромережі (в гаражі, на риболовлі, тощо.). Живиться інвертор від акумулятора.
Має захист від низької напруги (9,6 В) перевантажень, перегріву. Має світлові індикатори. Підключається до акумулятора за допомогою клем. Вивід здійснюється за допомогою однієї універсальної розетки, під різні стандарти штепселів.
Вихідна напруга з електричним сигналом у формі чистої синусоїди.
Особливості:- Чиста синусоїда
- Захист від перевантажень, перегріву, низької напруги
- Номінальна потужність: 600 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Вхідна напруга: 12 В (DC)
- Вихідна напруга: 220 В (АС)
- Підключення до живлення: клеми
- Підключення навантаження: універсальна розетка
- Частота: 50Гц
Весь наш асортимент можно дізнатися перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| ККД, не менше | 85 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Захист від переполюсування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 724,50 ₴



