
4G LTE антена панельна MIMO 2 x 15 дБ 1700 — 2700 МГц Energy
1 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1407
- +380 (95) 602-27-79
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії +380956022779 |
Потужність і сумісність
3G/4G LTE Антена панельна ENERGY MIMO для посилення сигналу в 3G, 4G і 4.5G мережах. Коефіцієнт посилення антени 2 х 15 дБ, забезпечує роботу в діапазоні частот 1700 — 2700 МГц. Це означає, що вона повністю сумісна з частотами 3G/4G операторів України (Кіївстар, Vodafone і Lifecell). Повноцінна підтримка роботи в мережах 3G/4G LTE, на максимальної швидкості передавання даних до 64 Мбіт/с за технологією HSPA/HSPA+/DC-HSPA+ і до 600 Мбіт/с за технологією 4G LTE. Робоча відстань до найближчої вишки оператора зв'язку до 25-30 км. Це дасть змогу посилити сигнал бездротового інтернету, у селах і віддаленій місцевості, де слабке або немає покриття оператора.
На відміну від звичайної спрямованої антени, технологія MIMO забезпечує двоканальне посилення сигналу, що може збільшити швидкість інтернету у 2-2,5 раза.
Дизайн і комплектація
Антена виготовлена у форматі "Панель", що сприяє ефективній роботі на великих відстанях за непрямої видимості. Габарити: 230 x 230 x 40 мм. Конструкція антени — герметичний корпус із якісного пластику. Антену можна використовувати за вертикальної і горизонтальної полярності. Антена кріпиться до щогли сталевим хомутом, він у комплекті.
Встановлення
Рекомендовано встановлювати над дахом дома, минимум на 1 метр или на балконе на максимальній висоті, якщо немає можливості закріпити над дахом. Ідеальні умови — без перешкод, будівництва, дерева, інші антени в радіусі ближче 5 м. Кріпиться до щогли хомутом, кабель з'єднується конектором (немає в комплекті) до роз'єму на антені, другий кінець кабелю з'єднується з перехідником (немає в комплекті), його необхідно під'єднувати до модему. Під час настроювання антени потрібно коригувати напрямок відповідно до рівня сигналу.
Технічні характеристики 3G/4G антени панельної ENERGY MIMO 2x15:
- Тип: панельна.
- Призначення: для зовнішнього застосування в зоні з нестійким, слабким покриттям 3G/4G LTE.
- Умови застосування: у непрямій видимості базової станції.
- Кріплення: дає змогу змінювати кут нахилу (поляризацію) по горизонталі та по вертикалі.
- Тип поляризації: за вертикаллю та за горизонталлю.
- Робочі діапазони: 4G LTE: 1800 (Band 3) і 2600 (Band 7) МГц, 3G: 2100 МГц.
- Коефіцієнт посилення: 2 × 15 dbi.
- Випромінювання: спрямованої дії.
- Тип роз'єму: F male.
- Конструкція: герметичний корпус із якісного пластику.
- Діапазон робочих температур: від -30 °C до +80 °C.
- Розмір: 230 x 230 x 40 мм.
Антени виготовлені відповідно до вимог ТУ У 26.3-1862903894-001:2014
Разом з антеною ви можете обрати потрібну кількість кабелю та необхідний перехідник пігтейл.
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З корпусом |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Коефіцієнт посилення | 15 dBi |
| Робочі діапазони частот | 2,4 ГГц |
| Вид роз'ємів | F-Type |
| Підтримка MIMO | 2x2 |
| Підтримка стандарту АС | Так |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 5 мм |
| Тип кріплення | На кронштейні |
- Ціна: 1 082 ₴



