
Автоматичний стабілізатор напруги KEMOT SER-500
2 474,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1382
- +380 (95) 602-27-79
Автоматичний стабілізатор напруги KEMOT SER-500
Модель: URZ3418 – 500 ВА
Вхід: Діапазон напруги 150-270 В змінного струму
Вхід: Частота 50/60 Гц Вихід
: Напруга 230 В
Вихід: Частота 50/60 Гц
Вихід: Точність ±8% Вихідна напруга: ККД
однофазного
трансформатора : 98% Захист: перенапруга, знижена напруга, перевантаження, перегрів, коротке замикання Затримка в ланцюзі: без затримки / затримка (180/6 секунд) Робоча температура: 0~40°C Відносна вологість: 10%~90% Температура зберігання: -15~45°C
Опис
Часто бувають ситуації, коли напруга в мережі нестабільна. Це може призвести до раптового відключення пристроїв або їх нестабільної роботи, що скорочує термін служби електронних пристроїв. Тому, щоб убезпечити себе від подібних ситуацій, варто придбати автоматичний стабілізатор напруги KEMOT SER-500.
Захистіть свої пристрої від стрибків напруги
Незалежно від навантаження мережі та коливань вихідної напруги, стабілізатор KEMOT SER-500 підтримує їх на рівні 230 В ±3%, що дозволяє ефективно працювати всім пристроям, у тому числі чутливим до якості напруги мережі. Регулювання відбувається автоматично, що забезпечує високу точність вихідної напруги. KEMOT SER-500 можна використовувати як вдома, так і в офісі, ідеально підходить для телевізорів і обладнання RTV, а також гучномовців, міні-веж та інших аудіо/відео пристроїв або комп'ютерів.
Як працює стабілізатор напруги SER-500?
Регулятор напруги KEMOT - це пристрій, завданням якого є підтримка встановленої вихідної напруги 230 В. Його завдання полягає в тому, щоб підвищити занадто низьку або знизити занадто високу вхідну напругу, щоб вихідна напруга була в межах допустимого діапазону і не мала стрибків енергії, небезпечних для підключених пристроїв. В основі конструкції стабілізатора лежить трансформатор, що забезпечує стабільну роботу пристрою.
Функція DELAY
Якщо вам потрібен стабілізатор напруги для пристроїв з великим миттєвим пусковим струмом, вибирайте модель, оснащену функцією затримки включення DELAY. KEMOT SER-500 оснащений кнопкою затримки включення DELAY в діапазоні від 6 до 180 секунд, що знижує ризик його пошкодження при високому миттєвому пусковому струмі підключених до нього пристроїв. Крім того, стабілізатор SER-500 має захист від занадто високої і занадто низької напруги, перевантаження, перегріву і короткого замикання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 0.45 кВт |
| Повна потужність | 0.5 кВА |
| ККД, не менше | 85 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 2 474,50 ₴



