
Бок живлення стабілізований 6 В2 А dc 5.5*2.5
155,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1381
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії +380956022779 |
Адаптер (блок живлення) стабілізований 6 В2 А зі штекером живлення dc 5.5*2.5
Блок живлення 6V/2A (5,5х2,5 мм) має захисний пластиковий корпус, який захищає від попадання пилу всередину та дає можливість встановлення в запилених та запилених місцях. Мережевий зарядний пристрій підходить для моделей тонометрів LITTLE DOCTOR, NISSEI, а також планшетів, смартфонів, диспенсерів, ліхтариків із вбудованими батареями, для приладів дрібної побутової техніки, заряджання акумуляторів різних цифрових пристроїв постійною стабілізованою напругою 6V і струмом до 2А. Блок живлення також використовують для подачі живлення на ноутбуки фірм Toshiba, Acer, Asus, Panasonic, Lenovo, IBM, Siemens. До ноутбуків підключається за допомогою низковольтного роз'єму найбільш поширеного типорозміру — 5.5/2.5 мм. До побутової електромережі даний блок живлення підключається за допомогою вбудованої мережевої вилки.Характеристики:
- Вихідна напруга: 6В (DC)
- Вихідний струм: 2А
- Вхідна напруга: 220В (AC)
- Роз'єм для підключення: 5.5/2.5 мм
- Тип роз'єму для підключення: штекер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 6 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 6 В |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Мінімальна вихідна потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Тип | Побутової |
| Користувацькі характеристики | |
| Швидке заряджання | False |
| Колір | Чорний |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Призначення | Універсальна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Функція бездротового заряджання | False |
| Потужність | 12 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,40 ₴



