| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії +380956022779 |
Мультиметр Rebel Tools RB-830BUZ
Rebel Tools — це головним чином пристрої, розроблені, щоб допомогти ентузіастам DIY, які хочуть виконувати дрібні ремонтні роботи самостійно. Пам’ятаючи про те, що хороші електроінструменти – це ще не все, цю серію було розширено кількома вимірювальними приладами . Серед них є універсальні лічильники та кліщі , функції яких дозволяють вимірювати різні фізичні величини, включаючи постійну та змінну напругу та струм, що дозволить, наприклад, виявити несправність електроустановки. Більше того, залежно від моделі, мультиметри Rebel Tools дозволяють виміряти температуру об’єкта, перевірити безперервність ланцюга або перевірити діоди та транзистори hFE. Не потрібен багатофункціональний пристрій? На вибір дві моделі індикаторів напругиякі дозволяють вимірювати змінну/постійну напругу.
Ремонт часто вимагає втручання в штукатурку. Ось чому серія Rebel Tools також включає детектор 3-в-1 для виявлення металів , напруги та деревини. Завдяки цьому пристрою ви дізнаєтесь, де можна безпечно просвердлити отвір у стіні, щоб встановити картину чи полицю, не турбуючись про пошкодження електричної системи.
На цьому вимірювальні прилади серії Rebel Tools не закінчуються! У вашому розпорядженні також є тестер телефонної лінії , який повідомляє, серед іншого, про короткі замикання та обриви проводів або про їх зворотний порядок. Потрібно більше функцій? Виберіть потрібні пари проводів, який, окрім тестування телефонних кабелів, також дозволяє тестувати мережеві кабелі, проводити перевірку цілісності та знаходити кабелі, які ви шукаєте.
Завдяки Rebel Tools ви також можете забути про класичну лінійку - серія включає лазерний далекомір з діапазоном 18 метрів. Заслуговують на увагу додаткові функції цього далекоміра, напр. рівень або вимірювання площі чи об’єму. Серія вимірювальних приладів Rebel Tools доповнена тестерами батарей , які дозволять перевірити батарейки: 9 В, ААА, АА, С, D і кнопкові.
ДІАПАЗОНИ ВИМІРЮВАНЬ
Напруга постійного струму: 200 мВ, 2000 мВ, 20 В, 200 В, 1000 В ±(1%+5)
Напруга змінного струму: 200 В, 750 В ±(2%+10) Постійний
струм: 2000 мкА, 20 мА, 200 мА, 10 А ±(2%+10)
Опір: 200 Ом, 2000 Ом, 20 кОм, 200 кОм, 2000 кОм ±(1%+4)
Перевірка діода
Перевірка транзистора hFE
Перевірка безперервності дії
Функція генератора
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діапазони ручного керування
Низький індикатор батареї
Полярність: автоматична
Частота дискретизації: 2 рази на секунду
Максимальне зчитування: 1999
Розмір дисплея: 45 x 13 мм
Робоча температура: 0°C ~ 40° з <80% вологості
Температура зберігання: -10° ~ 50°C з вологістю <85%
Живлення: батарея 9 В
Розміри: 122 x 66 x 24 мм
Вага: 107 г
У набір входять: глюкометр, тестові щупи, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В, МВ, мВ |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 200 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А, мкА, мА |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 2000 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | кОм, Ом |
| Мінімальний діапазон опору | 20 |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 9 В |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Ні |
- Ціна: 280,50 ₴




