
Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-500 інвертор чистої синусоїди з функцією зарядки 12V 230V 500VA/300W
5 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1370
- +380 (95) 602-27-79
Номінальна потужність: 300 Вт
Тип батареї: 12 В постійного струму
Максимальна напруга батареї: 15 В постійного струму
Діапазон вхідної напруги: 180 ~ 275 В змінного
струму Частота вхідного сигналу: 45 ~ 60 Гц
Діапазон вихідної напруги: 230 В змінного струму +/-8%
Вихідна частота: 50 /60 Гц +/-0,5 Гц
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Ефективність виходу >=85% (від постійного струму до змінного струму)
Струм заряджання батареї: максимум 10 A
Ємність батареї: 50-200 А·год (рекомендовано: 55 А·год)
Час перемикання: <=4 мс
Захист: від перевантаження, короткого замикання, занадто високої або занадто низької напруги
Допустима робоча температура: 0-40°C
Допустима вологість повітря 10 - 90%
Розміри: 25,5 х 26 х 16 см.
Вага: 4,7 кг
Захистіть свій дім та забезпечте енергетичну безпеку!

Джерело аварійного живлення KEMOT PROsinus-500
500 ВА / 300 Вт
• Номінальна потужність: 300 Вт
• Тип батареї: 12 В постійного струму
• Вхідна напруга: 190 - 260 В змінного струму
• Вихідна напруга: 230 В змінного струму +/-5%
• Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
• Струм зарядки батареї: макс. A
• Час перемикання: =< 4 мс
У багатьох домівках є пристрої, які щодня полегшують наше життя, але для належної роботи їм потрібна постійна електроенергія. Взимку серед даного виду обладнання особливої уваги заслуговують печі та насоси, а також інші установки, які гарантують обігрів будинку. Тому на випадок відключення електроенергії варто мати аварійне електропостачання.
Аварійне електропостачання будинку
Системи аварійного живлення KEMOT захищають вибрані пристрої від перебоїв у електроживленні, які можуть призвести до збою або переривання їхньої роботи.
Ви думаєте, який ДБЖ вибрати для газової духовки, чи, можливо, Вас цікавить ДБЖ для екопічки на вугіллі чи пелетах? Серія пристроїв KEMOT PROsinus ідеально підходить як джерело аварійного живлення для насосів центрального опалення або насосів в камінних установках, а також асинхронних двигунів або, наприклад, пристроїв автоматизації установок з використанням теплових конвекторів і всіх пристроїв, надзвичайно чутливих до найменших змін форми напруги. Їх перевагою є чиста синусоїда вихідної напруги (живить навантаження), завдяки чому пристрій забезпечує стабільну роботу, запобігаючи ефекту перегріву індуктивних навантажень. Разом з батареєю 12 В вони утворюють повний пристрій гарантованого живлення 230 В змінного струму.
Аварійне електропостачання будинку - застосування
• Аварійне живлення плит
• RTV пристрої (телевізори, тюнери, hi-fi, DVD)
• Побутова техніка (холодильники, блендери)
• Електроінструмент (дрилі, шліфувальні машини)
• Блок живлення зарядних пристроїв (смартфони, планшети, телефони, ноутбуки) )
• Насоси, компресори (вода, тепло, кондиціонери)
• Оргтехніка (факси, комп’ютери, монітори)
Безпечне аварійне живлення вдома
Джерела аварійного живлення KEMOT захищені від перевантаження, короткого замикання, перевищення та зниження напруги. Завдяки цьому вони гарантують безпеку роботи у вашому домі.
Три режими роботи
Режим аварійного живлення з функцією зарядки перетворює напругу 12 В постійного струму, що подається від зовнішнього акумулятора, на напругу 230 В змінного струму та заряджає зовнішній акумулятор. Режим зарядного пристрою заряджає зовнішній акумулятор. Режим конвертера перетворює напругу 12 В постійного струму від акумулятора на напругу 230 В змінного струму.
Стаціонарне джерело безперебійного живлення
Аварійне джерело живлення KEMOT працює з пристроями, які оснащені детектором фази, наприклад, деякі моделі газових плит. Фаза в нашому приладі знаходиться на фіксованому місці, незалежно від того, живиться він від розетки або від акумулятора.
Аварійне живлення для печі з акумулятором
Для забезпечення максимально якісної роботи аварійного джерела живлення КЕМОТ необхідно підібрати до нього відповідний акумулятор. Підбір оптимального акумулятора можна здійснити за приблизною формулою: 100 Вт навантаження = 10 А споживання акумулятора.

Домашній акумулятор не входить. Для найкращої продуктивності джерела безперебійного живлення оберіть батарею Rebel або Vipow.
Світлодіодний дисплей, який легко читається
Аварійні джерела живлення KEMOT PROSinus оснащені чітким світлодіодним дисплеєм, який буде відображати поточний робочий стан пристрою. На дисплеї ви можете перевірити, напр. рівні входу, виходу та частоти. Більше того, ви також можете швидко перевірити рівень навантаження та рівень заряду батареї
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25.5 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від переполюсування | Ні |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 5 555 ₴



