
Автоматичний регулятор напруги стабілізатор KEMOT SER-2000
4 452 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330
- +380 (95) 602-27-79
Автоматичний регулятор напруги KEMOT SER-2000
Попри те, що напруга в Польщі становить 230 В, вона часто нестабільна. Це може призвести до раптових вимкнень або нестабільної роботи, що скорочує термін експлуатації електронних пристроїв. Тому, щоб уникнути таких ситуацій, варто придбати автоматичний стабілізатор напруги KEMOT SER-2000.
Захистіть пристрої від стрибків напруги.
Незалежно від навантаження мережі та коливань вихідної напруги, стабілізатор напруги KEMOT SER-2000 підтримує напругу на рівні 230 В ±3%, забезпечуючи ефективну роботу всіх пристроїв, включно з тими, які чутливі до якості мережевої напруги. Автоматичне регулювання гарантує високу точність вихідної напруги. KEMOT SER-2000 підходить як для домашнього, так і для офісного використання, ідеально підходить для телевізорів і електроніки, а також для акустичних систем, міністереосистем, інших аудіо/відеопристроїв і комп'ютерів.
Як працює стабілізатор напруги SER-2000?
Регулятор напруги KEMOT — це пристрій, призначений для підтримки заданої вихідної напруги 230 В. Його призначення — підвищувати або знижувати вхідну напругу, якщо воно занадто низьке або занадто високе, забезпечуючи підтримку вихідного напруги в допустимому діапазоні та запобігаючи стрибкам напруги, які можуть бути небезпечні для під'єднаних пристроїв. Конструкція регулятора ґрунтується на тороідальному трансформаторі, що забезпечує стабільну роботу пристрою.
Функція затримки
Якщо вам потрібен стабілізатор напруги для пристроїв із високими пусковими струмами, виберіть модель із функцією затримки. KEMOT SER-2000 обладнаний кнопкою затримки, яку можна встановити від 6 до 180 секунд, що знижує ризик пошкодження під'єднаних пристроїв із високими пусковими струмами. Крім того, стабілізатор SER-2000 має захист від перенапруги, зниженої напруги, перевантаження, перегрівання та короткого замикання.
/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 2.82 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -15 град. |
| Максимальна температура зберігання | 45 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 4 452 ₴



