
Автоматичний регулятор напруги (стабілізатор) KEMOT SER-1000-W
3 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1329
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напруги КЕМОТ — це пристрій, завданням якого є підтримка на виході заданої напруги 230 В. Його завдання — підняти занадто низьке або знизити занадто високу вхідну напругу так, щоб вихідна напруга було в допустимих межах і не має стрибків, небезпечних для енергії пристроїв, що під'єднуються. В основі конструкції стабілізатора тороїдальний трансформатор, що забезпечує стабільну роботу пристрою.
Вхід: Діапазон напруги 150-270 В змінного струму
Вхід: Частота 50/60 Гц
Вихід: Напруга 230 В
Вихід: Частота 50/60 Гц
Вихід: Точність ±8%
Вихідна напруга: Однофазна
трансформатор EI
Ефективність: 98%
Захист: перенапруга, знижена напруга, перевантаження, перегрівання, коротке
замикання Затримка: Без затримки/затримка (180/6 секунд)
Робоча температура: 0~40°C
Відносна вологість: 10% ~ 90%
Температура зберігання: -15~45°C
----------
Вага: 2,25 кг
Розміри: 117 x 197 x 90 мм
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії. +380956022779 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 6 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 2.25 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Максимальна температура зберігання | 45 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴



