Сила струму: 600 А Матеріал виробу: оцинкована сталь Відстань між ручками: 115 мм Довжина 165 мм Вага пари(2 шт): 500 г
В комплекті мідна клема
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії. +380956022779 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме струмове навантаження | 600 А |
| Обгумовані ручки | Так |
| Магнітна клема | Ні |
| Вага | 0.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумовані ручки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,50 ₴/пара



