
Кнопка перемикач малий KCD-1 ON-OFF
6,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1319
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії:+380956022779 |
Перемикач KCD-1 ON-OFF — перемикач (він же прохідний, перекидний або дублювальний вимикач) — це пристрій, що комутує одне або кілька електричних ланцюгів.

Характеристики
- Стан контактів ON-OFF
- Максимальний струм і напруга 6 А 250 VAC
- Максимальний струм і напруга 10A 125VAC
- Підсвітки немає
- Опір контактів <50mΩ
- Опір ізоляції >100MΩ
- Кількість циклів 10000
- Діелектрична стійкість >1500VAC/1 хв
- Під'єднання ножова клема 4,8 мм
- Робоча температура -25... +85 ° C
- Матеріал PA66
- Отвір для монтажу 19,2x13 мм
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Напруга | 250 В |
| Фіксація положення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Сталь |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,50 ₴



