
Блок живлення (адаптер) 24В 2А штекер DC 5,5*2,5
342,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1304
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 24в 2А зі штекером dc 5,5*2,5 стабілізований імпульсний. Адаптер підходить до будь-яких пристроїв, наприклад, роутер, т2 приставка, дитяча іграшка, що має відповідні параметри живлення: 24в 2А.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geotex |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 210 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 1.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Користувацькі характеристики | |
| Клас якості | High Copy |
| Індикатор роботи | Да |
| Тип | Адаптер |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342,80 ₴


