
LED стрічка Rebel 5050 SMD холодний білий 12В ip65
93,60 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1258
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кількість і тип світлодіодів:60x5050 SMD/м Ступінь
захисту: IP20 (для внутрішнього використання)
Напруга: 12 В
Кут променя: 120°
Світловий потік: 720 Лм/м
Номінальна потужність: 5,6 Вт/м
Світло колір: Холодний білий (6500K)
PCB - білий
Робоча температура: -20°C - 50°C
Клас енергоспоживання: F
Розміри: 1000 x 9,5 x 4 мм
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.prom.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 720 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Габарити | |
| Висота | 9.5 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,60 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м


