
LED стрічка Rebel 5050 SMD теплий білий водонепроникна 12V IP65
94,50 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1257
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна стрічка 5050/60 фронтального світіння, виготовлена на основі smd-діодів розміром 5,0 х 5,0 мм, встановлених на гнучку друковану плату в кількості 60 штук на один метр. Світлодіодні стрічки в залежності від яскравості світлодіодів, ресурсів витрачених на виробництво, довговічності роботи і відповідно цінової еластичності, діляться на класи: standart і premium. Світлодіодна стрічка є універсальним та економічним джерелом освітлення, дозволяючи вирішити будь-які питання в галузі дизайну інтер'єру, екстер'єру, освітлення рекламно-розважального характеру, а також може бути заміною на традиційні джерела освітлення. Володіючи малими розмірами та чудовою гнучкістю, світлодіодна стрічка легко вміщується в невеликі ніші, і лягає на об'єкти будь-якої геометричної форми та конструкції, а також має низьке енергоспоживання та тривалий термін служби.
Кількість і тип діодів: 60x5050 SMD/м
Водонепроникний (Рівень захисту: IP65)
Напруга: 12 В
Кут променя: 120°
Світловий потік: Макс.: 720 лм/м
Номінальна потужність: 5,6 Вт/м
Колір світла: Теплий білий (3000K)
Робоча температура: -20°C - 40°C
Клас енергоспоживання: F
Розміри: 1000 x 9,5x4 мм
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.prom.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 720 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габарити | |
| Висота | 9.5 мм |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94,50 ₴/м


