
Світлодіодна стрічка 5м Rebel (300х SMD 5630) холодний білий водонепроникна 12В IP65
100,90 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1256
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка 5м
Кількість і тип світлодіодів: 60x5630 SMD/м Ступінь
захисту: IP65
Світловий потік: 900Лм/м
Напруга: 12 В
Кут променя: 120°
Номінальна потужність: 6,6 Вт/м
Колір світла: Холодний білий (6500K)
PCB - білий
Робоча температура: -20°C - 40°C
Клас енергоспоживання: F
Розміри: 5000 x 9,5 x 4 мм
Відпускається по 5м
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.prom.ua/ | За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 6.6 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Світловий потік | 800 лм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна гама | Холодний білий |
| Клас стрічки | Стандарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100,90 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

