
Повербанк Kruger&Matz 10000 мАг літій-полімерний, сонячний
757,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1236
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор сонячної енергії Kruger&Matz 10000 мАг, повербанк літій-полімерний
Якщо ви збираєтеся в екстремальний похід або далеку подорож, акумулятор на сонячній енергії Kruger&Matz KM0910 — це пристрій, який має бути у списку необхідних речей. Завдяки великій ємності в 10 000 мАг він легко зарядить ваш смартфон, планшет та багато інших пристроїв.
KM0910 - це повербанк із сонячною панеллю, а це означає, що його можна використовувати навіть у найекстремальніших умовах. Ви можете заряджати пристрій традиційно через вхід microUSB або USB C або піддаючи блок живлення прямому сонячному світлу. Ви можете контролювати стан батареї завдяки діодам, які розміщені на корпусі.
KM0910 - це повербанк із сонячною панеллю, а це означає, що його можна використовувати навіть у найекстремальніших умовах. Ви можете заряджати пристрій традиційно через вхід microUSB або USB C або піддаючи блок живлення прямому сонячному світлу. Ви можете контролювати стан батареї завдяки діодам, які розміщені на корпусі.
Сонячний акумулятор Kruger&Matz має ще одну корисну функцію у польових умовах. Подвійним натисканням на перемикач ви запустите ліхтар із трьома режимами освітлення, розташованими на корпусі, які можуть стати в нагоді, коли ви найменше цього очікуєте.
Сонячні акумулятори - це пристрої, призначені для активних людей, що подорожують довгими гірськими стежками і працюють у польових умовах. Саме тому модель Kruger&Matz KM0910 має посилений корпус, завдяки якому вона працюватиме за будь-яких умов. Виставляйте повербанк на сонце, прикріпивши його, наприклад, до рюкзака за допомогою спеціального утримувача.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
--------
Сонячна панель
Функція ліхтарика
Безпровідна зарядка
Вбудовані вихідні роз'єми для заряджання
Автоматичне виявлення з'єднання
Перенапруга, захист від перевантаження, перезаряджання, глибокого розряду
-----------------------
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
---------------- -----
Вхідні порти: USB-C, micro USB
Вихідні порти: USB, micro USB, USB-C, Lightning
Тип батареї: Li-Poly
Місткість батареї: 10000 мАг
Вхідна напруга: 5 В
Вхідний струм: 2000 мА
Вихідна напруга: 5 В
Вихідний струм: 2000 мА
Потужність бездротової зарядки: не більше 5 Вт
Матеріал: ABS
Розміри: 165 x 76 x 23 мм
Вага: 301 г
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 301 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757,50 ₴






