
Кабель живлення (Перетворювач підвищувач напруги) USB 5V DC на 9V DC (DC 2.1x5.5mm USB)
135,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1233
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвищуючий перехідник – кабель для роутера USB 5V to 9V DC 5.5*2.1 підійде для модемів, роутерів, хабів, свитків, перемикачів, розгалужувачів, ТВ-приставок, ресиверів, зарядних пристроїв, камер спостереження і т.д. ) USB до будь-якого роз'єму на техніці, що підходить за розмірами, полярністю, напругою та струмом.
Технічні характеристики та деякі рекомендації:
1) Вхідний порт – USB Type A 5V 2.1 A
2) Вихідний порт - DC 5.5 * 2.1мм 9V 0,8 ~ 1А
3) При підключенні роутера обов'язково рекомендуємо в його налаштуваннях відключати роботу частоти 5Гц. Оскільки робота цієї частоти споживає значно більше потужностей, ніж звичайна 2,4 Гц. А в деяких випадках частота 5Гц може зовсім не працювати.
Кабель живлення, перехідник USB-A на штекер постійного струму 5,5x2,1 мм. Дозволяє заряджати пристрої, оснащені розеткою постійного струму 5,5x2,1 мм від USB-порту комп'ютера, або універсальні блоки живлення та зарядні пристрої, оснащені роз'ємом USB типу A. Може використовуватися для живлення модулів ARDUINO від USB 5 В або навпаки, наприклад, від джерела живлення DC 5,5x2, 1 мм для підключення живлення через USB-A.
Також використовується для живлення (9 В) маршрутизатора за допомогою Powerbank - замініть джерело живлення маршрутизатора на Powerbank (вихід USB), підключіть кабель перетворювача 9 В до маршрутизатора та використовуйте його без доступу до мережі живлення.
Специфікація:
- Стан: новий
- Перетворювач USB 5V DC на 9V DC
- Вхідна напруга: USB-штекер 5 В постійного струму (USB Power Bank, комп’ютерний USB, зарядний пристрій 5 В для телефону тощо)
- Вихідна напруга: вилка постійного струму 5,5 мм x 2,1 мм 9 В постійного струму
- Вихідний струм: ~ 1A (залежно від поточної ефективності порту USB)
- Довжина кабелю: 100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Роз'єм 1 | USB A |
| Швидке заряджання | False |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Довжина: | 1 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Призначення | Універсальна |
| Тип шнура | Мережевий |
| Конфігурація роз'єму 1 | Пряма |
| Конфігурація роз'єму 2 | Пряма |
| Конструкція | Прямий |
| Тип конектора | Вилка-вилка |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Переріз | Круглий |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135,20 ₴

