
USB перетворювач напруги з 5V на 12V, вхід 5В, вихід 12В 1А, для живлення від павербанку
136,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1232
- +380 (95) 602-27-79
Кабель живлення, перехідник USB-A на штекер постійного струму 5,5x2,1 мм. Дозволяє заряджати пристрої, оснащені розеткою постійного струму 5,5x2,1 мм від USB-порту комп'ютера, або універсальні блоки живлення та зарядні пристрої, оснащені роз'ємом USB типу A. Може використовуватися для живлення модулів ARDUINO від USB 5 В або навпаки, наприклад, від джерела живлення DC 5,5x2, 1 мм для підключення живлення через USB-A..
Також використовується для живлення (12 В) маршрутизатора за допомогою Powerbank - замініть джерело живлення маршрутизатора на Powerbank (вихід USB), підключіть кабель перетворювача 12 В до маршрутизатора та використовуйте його без доступу до мережі живлення.
Шнур підвищує напругу з 5 в 12 В підходить для живлення пристроїв 12в від USB павербанка 5в.
Перетворювач напруги виконаний у вигляді шнура, довжиною близько 80 сантиметрів, з одного боку якого USB роз'єм (вхід), а з іншого боку круглий стандартний штекер живлення (папа типу) розміром 2.1 х 5.5 мм (як у стандартних блоків живлення на 12 вольт). Вхідне живлення необхідне для роботи 5 В, при цьому вихідне живлення становить 12 В, з максимальною силою струму (вихід) 800 мА для 12В. З його допомогою можна запитати або зарядити інші пристрої, що працюють від 12 В. Особливості Підходить для використання в пристроях, що вимагають роботи12 В Можливість заряджання або запитування пристроїв із силою струму 1800 мА для 12В Заводське виготовлення та висока якість товару Використання в різних пристроях, включаючи цифрові камери, ігрові контролери, вентилятори, настільні лампи, сонячні панелі, іграшки, годинники і т.д. Характеристики Тип: перетворювач напруги Вхідне живлення: USB 5 В Вихідне харчування: 12В Максимальна сила струму (вихід): 800 мА для 12В Розмір роз'єму підключення: 2.1 х 5.5 мм (внутрішній діаметр х зовнішній діаметр) Довжина кабелю живлення: близько 80 см Матеріал: пластик Колір чорний| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1 мм |
| Тип | Кабель USB |
| Швидка зарядка | Ні |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм 1 | USB A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип шнура | Мережевий |
| Конфігурація роз'єму 1 | Пряма |
| Конфігурація роз'єму 2 | Пряма |
| Конструкція | Прямий |
| Тип конектора | Вилка-вилка |
| Матеріал ізоляції | Вініл |
| Швидке заряджання | False |
- Ціна: 136,40 ₴

