
Гелевий акумулятор Lamex 12В 26 АЧ
2 947,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1229
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гелевий акумулятор 12 В, 26 А·год.
Необслуговуваний, непроливний акумулятор, що перезаряджається. Гелеві акумулятори виробляються на сучасній виробничій лінії. Вони мають гелевий електроліт, що робить ці батареї необслуговуваними. Гелеві акумулятори пристосовані як до буферної, так і до циклічної роботи. Вони вирізняються довговічністю й дуже вигідним співвідношенням ціни та якості.
| номінальна напруга | 12 В постійного струму |
| Місткість | 26 А·год |
| Циклічна робота | 14.40 - 15.00 |
| Стояти поруч з | 13.50 - 13.80 |
| Початковий струм | Менш ніж 7,80 А |
| Габаритні розміри | 175x166x125 мм |
| Вага |
7,6 кг |
Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://teleland.prom.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LXL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 26 А. г |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 10 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 947,80 ₴


