
LED лампа настільна VIDEX TF03W 8W 3000-5500K з можливістю живлення від USB павербанку
1 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1219
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF03W призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. Можливість роботи від USB живлення, наприклад, павербанку робить її незамінною в умовах відключення світла, економне споживання, яскраве світло. Шнур для підключення до павербанку у комплекті. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовано нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення, цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
За допомогою рухомого кріплення легко зможете змінити кут освітлення. Також рухлива конструкція корпусу лампи дозволяє повертати її. Кут розсіювання світла у цій настільній лампі становить 120 градусів.
VIDEX TF03W висвітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Жодного ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла та температуру свічення. За допомогою димера можна вибрати оптимальну потужність світла у будь-який проміжок часу.
Кольорова температура:
-тепла - 3000 К.
-нейтральна - 4100 До.
-холодна - 5500 До.
Висота в робочому положенні 40 см. Лампа має досить велику основу для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається у комплекті.
Категорія:Настільні лампи та торшери
Потужність:8 W
Світловий потік: 340 Lm
Якість світла: Ra > 90
Колірна температура світла: 3000/4100/5500К
Матеріали: АБС-алюміній-силікон
Напруга: AC 100-240 V
Частота:50/60 Гц
Клас енергоспоживання: А+
Кут розсіювання:120°
Ресурс роботи:40000ч
Максимальна сила струму: 60mA
Коефіцієнт потужності:0.6
Розміри: 125mm x 180mm x 400mm
Вага:640г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, П'ять |
| Світловий потік | 340 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴





