
Гелевий акумулятор Rebel 12V 7Ah
925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1215
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гелева батарея Rebel Power 12 В/7 Ач
Гелеві акумулятори стали альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам. На відміну від останніх, гелеві моделі є акумуляторами, що не обслуговуються. Це означає, що вони не вимагають заповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус та електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому акумулятор можна тримати в будь-якому положенні і стійкіший до ударів.
Напруга: 12 В
Ємність: 7 А ·год.
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 2,25 A
Внутрішній опір (при повному заряді, 25°C): 21 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
годин: 7,5 Аг
----------
Вплив температури на ємність
----- -----
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичний розряд (25°C)
--- -------
Ємність зберігання на 3 місяці: 91%
Ємність зберігання на 6 місяців: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 151 x 65 x 94 мм (висота з клемами: 100 мм)
Вага: 2,12 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.12 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴

