Світлодіодна настільна лампа призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення, цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
За допомогою міцної кліпси ви легко зможете встановити лампу до столу або парти зі зручного для Вас боку. Якщо захочете її встановити на столі, то така можливість і є можливість зафіксувати в одному положенні за допомогою міцної наклейки на кліпсі. Також рухлива конструкція корпусу лампи дозволяє повертати її. Кут розсіювання світла у цій настільній лампі становить 120 градусів.
Лампа висвітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Жодного ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла: холодне, тепле і яскраве. Вбудований акумулятор робить лампу необхідною річчю в умовам відключення світла, або перебування в місцям, де немає доступу до електромережі. Вимикач збоку запобігає необережному вмиканню лампи.
Шнур для заряджання іде в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В, П'ять |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 550 г |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592,10 ₴




