Гелевий акумулятор 12 В / 100 Ач
Альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам стали гелеві акумулятори. На відміну від останніх, гелеві моделі є необслуговуваними акумуляторами. Це означає, що вони не потребують поповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус і електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому батарею можна тримати в будь-якому положенні та вона більш стійка до ударів.
Термін служби гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх термін служби. Серед представлених на ринку даний тип характеризується найдовшим, тому що при правильному використанні може працювати навіть кілька років. Важливо те, що гелеві батареї також більш стійкі до змін і екстремальних погодних умов.
Автоматичний розряд (25°C)
Гелеві батареї можна зберігати протягом багатьох місяців без необхідності підзарядки. Їх продуктивність падає до:
• 91% через 3 місяці
• 82% через 6 місяців
• 64% через 9 місяців
Вибір гелевого акумулятора
Відповідні розміри - це ще не все. Вибираючи акумулятор, зверніть увагу на його ємність - вона не повинна бути більше 110% або менше 90% ємності, рекомендованої для пристрою, який ви плануєте живити. Важливе значення має і вихідна напруга, значення якого також повинно бути дуже близьким до рекомендованого (+/- 0,2 В).
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві акумулятори використовуються напр. мотоцикли, гольф-кари та газонокосарки. Вони також використовуються в джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Більше того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електричних пристроїв, наприклад, у кемперах. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а для живлення електронного обладнання.
Зарядний пристрій для гелевих акумуляторів
Щоб зарядний пристрій добре виконував свої функції і не псував акумулятор, у нього повинні бути правильно підібрані струм і напруга. На різних етапах зарядки ці значення будуть відрізнятися, тому варто вибрати автоматичний зарядний пристрій, який не тільки відрегулює відповідний зарядний струм і напругу, але і вимкнеться при повному заряді акумулятора.
Напруга: 12 В
Ємність: 100 Ач
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 30 A
Внутрішній опір (з повністю зарядженою батареєю, 25°C): 3,6 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20 годин: 104 А -
год 10 годин: 100 А -
год 5 годин: 85 А -
год 1 година: 62 А -год
-- --------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
--- -------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДxШxВ): 333 x 172 x 215 мм
Вага: 31,6 кг
Гвинт M8
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | GEL |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Напрацювання | 650 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T6 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Струм заряду | 15 А |
| Час заряду акумулятора | 7 годин |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 29 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Застосування за типом | Інші |
- Ціна: 9 456,20 ₴



