Напруга: 12 В
Ємність: 10 Ач
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 3 А
Внутрішній опір (з повністю зарядженою батареєю, 25°C): 15 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20 годин: 10,0 А·
год 10 годин: 9, 55 А·
год 5 годин: 8,40 А·
год 1 година: 6,00 А ·год
----------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 151 x 65 x 111 мм
Вага: 2,6 кг
Ємність: 10 Ач
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 3 А
Внутрішній опір (з повністю зарядженою батареєю, 25°C): 15 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20 годин: 10,0 А·
год 10 годин: 9, 55 А·
год 5 годин: 8,40 А·
год 1 година: 6,00 А ·год
----------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 151 x 65 x 111 мм
Вага: 2,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 151 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴


