
Гелевий акумулятор Rebel 12V 17 Ah
1 875,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1206
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга: 12 В
Ємність: 17 Ач
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 5,1 А
Внутрішній опір (при повному заряді акумулятора, 25°C): 13 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20 годин: 17 Ah
10 годин: 16, 2 Ah
5 годин: 14,3 Ah
1 година: 10,2 Ah
----------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 181 x 77 x 167 мм
Вага: 5,3 кг
Ємність: 17 Ач
Режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 5,1 А
Внутрішній опір (при повному заряді акумулятора, 25°C): 13 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20 годин: 17 Ah
10 годин: 16, 2 Ah
5 годин: 14,3 Ah
1 година: 10,2 Ah
----------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 181 x 77 x 167 мм
Вага: 5,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 17 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 187 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875,90 ₴

