
Гелевий акумулятор Vipow 12V 9Ah
1 018,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1204
- +380 (95) 602-27-79
Напруга: 12 В
Ємність: 9 А ·год
Очікування (25°C): 13,6 - 13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5 - 14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 2,7 A
Внутрішній опір (при повному заряді акумулятора, 25°C): 20 мОм
Гелевий акумулятор 12 В / 9 Ач
Альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам стали гелеві акумулятори. На відміну від останніх, гелеві моделі є необслуговуваними акумуляторами. Це означає, що вони не потребують поповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус і електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому батарею можна тримати в будь-якому положенні та вона більш стійка до ударів.
Термін служби гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх термін служби. Серед представлених на ринку даний тип характеризується найдовшим, тому що при правильному використанні може працювати навіть кілька років. Важливо те, що гелеві батареї також більш стійкі до змін і екстремальних погодних умов.
Автоматичний розряд (25°C)
Гелеві батареї можна зберігати протягом багатьох місяців без необхідності підзарядки. Їх продуктивність падає до:
• 91% через 3 місяці
• 82% через 6 місяців
• 64% через 9 місяців
Вибір гелевого акумулятора
Відповідні розміри - це ще не все. Вибираючи акумулятор, зверніть увагу на його ємність - вона не повинна бути більше 110% або менше 90% ємності, рекомендованої для пристрою, який ви плануєте живити. Важливе значення має і вихідна напруга, значення якого також повинно бути дуже близьким до рекомендованого (+/- 0,2 В).
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві акумулятори використовуються напр. мотоцикли, гольф-кари та газонокосарки. Вони також використовуються в джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Більше того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електричних пристроїв, наприклад, у кемперах. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а для живлення електронного обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Струм заряду | 1.5 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.54 кг |
| Висота | 151 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 1 018,70 ₴

