
Кемпінговий ліхтар на батарейках, з ручкою та магнітом LTC, 5 ВТ, 3 X COB, 3AA
236 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1203
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний складаний кемпінговий ліхтар від LTC, на батарейках, з ручкою та магнітом.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LTC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 г |
| Час роботи | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 33 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 420 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 6 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴



