
Джерело безперебійного живлення KEMOT PROsinus-500 з чистою синусоїдою з функцією зарядки 12V 230V 500VA/300W
5 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1196
- +380 (95) 602-27-79
Джерело аварійного живлення KEMOT PROsinus-300
500 ВА / 300 Вт• Номінальна потужність: 300 Вт
• Тип батареї: 12 В постійного струму
• Вхідна напруга: 190 - 260 В змінного струму
• Вихідна напруга: 230 В змінного струму +/-5%
• Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
• Струм зарядки батареї: макс. A
• Час перемикання: =< 4 мс
У багатьох домівках є пристрої, які щодня полегшують наше життя, але для належної роботи їм потрібна постійна електроенергія. Взимку серед цього виду обладнання особливої уваги заслуговують печі та насоси, а також інші установки, які гарантують обігрів будинку. Тому на випадок відключення електроенергії варто мати аварійне електропостачання.
Ви думаєте, який ДБЖ вибрати для газової духовки, чи, можливо, Вас цікавить ДБЖ для екопічки на вугіллі чи пелетах? Серія пристроїв KEMOT PROsinus ідеально підходить як джерело аварійного живлення для насосів центрального опалення або насосів в камінних установках, а також асинхронних двигунів або, наприклад, пристроїв автоматизації установок з використанням теплових конвекторів і всіх пристроїв, надзвичайно чутливих до найменших змін форми напруги. Їх перевагою є чиста синусоїда вихідної напруги (живить навантаження), завдяки чому пристрій забезпечує стабільну роботу, запобігаючи ефекту перегріву індуктивних навантажень. Разом з батареєю 12 В вони утворюють повний пристрій гарантованого живлення 230 В змінного струму.
Аварійне електропостачання будинку - застосування
• Аварійне живлення плит
• RTV пристрої (телевізори, тюнери, hi-fi, DVD)
• Побутова техніка (холодильники, блендери)
• Електроінструмент (дрилі, шліфувальні машини)
• Блок живлення зарядних пристроїв (смартфони, планшети, телефони, ноутбуки) )
• Насоси, компресори (вода, тепло, кондиціонери)
• Оргтехніка (факси, комп’ютери, монітори)
Безпечне аварійне живлення вдома
Джерела аварійного живлення KEMOT захищені від перевантаження, короткого замикання, перевищення та зниження напруги. Завдяки цьому вони гарантують безпеку роботи у вашому домі.
Три режими роботи
Режим аварійного живлення з функцією зарядки перетворює напругу 12 В постійного струму, що подається від зовнішнього акумулятора, на напругу 230 В змінного струму та заряджає зовнішній акумулятор. Режим зарядного пристрою заряджає зовнішній акумулятор. Режим конвертера перетворює напругу 12 В постійного струму від акумулятора на напругу 230 В змінного струму.
Стаціонарне джерело безперебійного живлення
Аварійне джерело живлення KEMOT працює з пристроями, які оснащені детектором фази, наприклад, деякі моделі газових плит. Фаза в нашому приладі знаходиться на фіксованому місці, незалежно від того, живиться він від розетки або від акумулятора. Обрати акумулятор можете у нас на сайті https://teleland.prom.ua/ua/p1722631279-gelevaya-akkumulyatornaya-batareya.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemot |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 15 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час зарядки | 4 годин |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від переполюсування | Ні |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 5 555 ₴


