
Гелевий акумулятор VIPOW 12V 14Ah
1 769,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1193
- +380 (95) 602-27-79
Гелевий акумулятор Vipow 12 В / 14 Ач
Альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам стали гелеві акумулятори. На відміну від останніх, гелеві моделі є необслуговуваними акумуляторами. Це означає, що вони не потребують поповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус і електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому батарею можна тримати в будь-якому положенні та вона більш стійка до ударів.
Термін служби гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх термін служби. Серед представлених на ринку даний тип характеризується найдовшим, тому що при правильному використанні може працювати навіть кілька років. Важливо те, що гелеві батареї також більш стійкі до змін і екстремальних погодних умов.
Вибір гелевого акумулятора
Відповідні розміри - це ще не все. Вибираючи акумулятор, зверніть увагу на його ємність - вона не повинна бути більше 110% або менше 90% ємності, рекомендованої для пристрою, який ви плануєте живити. Важливе значення має і вихідна напруга, значення якого також повинно бути дуже близьким до рекомендованого (+/- 0,2 В).
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві акумулятори використовуються напр. мотоцикли, гольф-кари та газонокосарки. Вони також використовуються в джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Більше того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електричних пристроїв, наприклад, у кемперах. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а для живлення електронного обладнання.
Напруга: 12 ВЄмність: 14 А ·год
Очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний струм ініціювання: < 4,2 A
Внутрішній опір (при повному заряді батареї, 25°C): 14 мОм
----------
Ємність (25°C)
----------
20 годин: 14 Ah
10 годин: 13, 3 Ah
5 годин: 11,8 Ah
1 година: 8,4 Ah
----------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДхШхВ): 151 x 98 x 95 мм
Вага: 4,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 7 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Напрацювання | 650 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Струм заряду | 2 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 1 769,60 ₴

