Гелевий акумулятор Vipow 12 В / 7 Ач
Альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам стали гелеві акумулятори. На відміну від останніх, гелеві моделі є необслуговуваними акумуляторами. Це означає, що вони не потребують поповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус і електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому батарею можна тримати в будь-якому положенні та вона більш стійка до ударів.
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві акумулятори використовуються напр. мотоцикли, гольф-кари та газонокосарки. Вони також використовуються в джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Більше того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електричних пристроїв, наприклад, у кемперах. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а для живлення електронного обладнання.
Термін служби гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх термін служби. Серед представлених на ринку даний тип характеризується найдовшим, тому що при правильному використанні може працювати навіть кілька років. Важливо те, що гелеві батареї також більш стійкі до змін і екстремальних погодних умов.
Напруга: 12 ВЄмність: 7 А ·год
Очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний (25°C): 14,5–14,9 В
Максимальний початковий струм: < 2,1 A
Внутрішній опір (при повному заряді, 25°C): 21 mOhm
----------
Ємність (25°C)
----------
20-годинний: 7 Ah
10-годинний: 6,65 Ah
5 годин: 5,88 Ah
1 годин: 4,2 Ah
- ---------
Вплив температури на ємність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
-- --------
Автоматичний розряд (25°C)
----------
Розміри (ДхШхВ): 151 x 65 x 94 мм
Вага: 2,15 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 008,50 ₴


