Гелевий акумулятор Vipow 12 В/75 Ач
Гелеві акумулятори стали альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам. На відміну від останніх, гелеві моделі є акумуляторами, що не обслуговуються. Це означає, що вони не вимагають заповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус та електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому акумулятор можна тримати в будь-якому положенні і стійкіший до ударів.
Термін служби гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх термін служби. Серед наявних на ринку цей тип характеризується найдовший термін служби, адже при правильному використанні він може пропрацювати навіть кілька років. Важливо відзначити, що гелеві акумулятори також більш стійкі до змінних та екстремальних погодних умов.
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві батареї використовуються, наприклад. мотоцикли, візки для гольфу та газонокосарки.
Вони також використовуються у джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Більше того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електроприладів, наприклад у кемперах. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а живлення електронного обладнання.
Технічні характеристики:
Напруга: 12 В
Місткість: 75 Ач В
режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний режим (25 ° C): 14,5-14,9 В
Максимальний пусковий струм: < 16,5 A
Внутрішній опір (при повному заряді батареї, 25 ° C): 6 мОм
----------
Вплив температури на продуктивність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичне розвантаження (25°C)
Гелеві акумулятори стали альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам. На відміну від останніх, гелеві моделі є акумуляторами, що не обслуговуються. Це означає, що вони не вимагають заповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус та електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому акумулятор можна тримати в будь-якому положенні і стійкіший до ударів.
Термін служби гелевої батареї
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх термін служби. Серед наявних на ринку цей тип характеризується найдовший термін служби, адже при правильному використанні він може пропрацювати навіть кілька років. Важливо відзначити, що гелеві акумулятори також більш стійкі до змінних та екстремальних погодних умов.
Використання гелевих акумуляторів
Гелеві батареї використовуються, наприклад. мотоцикли, візки для гольфу та газонокосарки.
Вони також використовуються у джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Більше того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електроприладів, наприклад у кемперах. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а живлення електронного обладнання.
Технічні характеристики:
Напруга: 12 В
Місткість: 75 Ач В
режим очікування (25°C): 13,6–13,8 В
Циклічний режим (25 ° C): 14,5-14,9 В
Максимальний пусковий струм: < 16,5 A
Внутрішній опір (при повному заряді батареї, 25 ° C): 6 мОм
----------
Вплив температури на продуктивність
----------
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15°C: 62%
- ---------
Автоматичне розвантаження (25°C)
Габарити (ДхШхВ): 259 х 169 х 208 мм
Вага: 23,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | GEL |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Напрацювання | 650 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Струм заряду | 8 А |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 208 мм |
| Вага | 23.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 224,30 ₴


