
Портативна сонячна станція, ліхтар прожектор Wimpex WX-1902 5W+22SMD 2 лампи + Powerbank + solar + ЗУ220В (3 режими)
1 111 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1185
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переносний ручний ліхтар з сонячною панелю 1902T 5W+22SMD 2 лампи + Powerbank + solar + ЗУ220В (3 режими)
Сонячна автономна система + потужний прожектор:
- Оснащена двома ліхтарями: один далекого свічення, другий дає яскраве розсіяне світло
Також є виносні LED лампочки по 3 Вт (довжина кабелю 4.5 м, кожна з окремим вимикачем), які дозволять висвітлити велику площу. При повністю зарядженому акумуляторі час роботи складає: 18 годин – при використанні 1-ї лампочки-10 годин, при використанні 2-х лампочок 6 годин
Ви можете зарядити ваші мобільні телефони за допомогою перехідників micro usb, type-c, lightning (йдуть у комплекті), а радіо FM, Bluetooth та наявність слотів USB та micro SD дадуть можливість для прослуховування улюбленої музики.
Переваги:
- Заряджання від мережі
Заряджання від сонячної панелі
Ліхтар далекого світіння (промінь)
Ліхтар розсіяного світла з плавним регулюванням яскравості
Виносні 2 LED лампи
Заряджання мобільних телефонів - Тип пристрою Переносний
- Тип живлення акумуляторний
- Зарядний пристрій 220V
- Тип діода 5W
- Матеріал Пластик
- Кількість діодів 1(5W)+22(SMD)+2(3W)лампи
- Кількість режимів роботи 3(5W 100%, 75%, 22SMD)
- Функція Power Bank є
- Сонячна батарея є
- Пульт дистанційного керування ні
- Датчик руху ні
- Оптичний зум ні
- живлення вбудований акумулятор
Комплектація: ліхтар / ЗУ 220 / універсальний USB кабель для зарядки / 2 світлодіодні лампи з вимикачами / сонячна батарея / ремінець на плече
Розміри Ø100, L192, H138мм
додаткові характеристики Функція Power Bank з можливістю підключати виносні світлодіодні лампи, заряджати будь-які мобільні гаджети, панель сонячної батареї.
Час зарядки: 8-10 год;
Робочий час: від 7 до 18 год.
Дізнатися весь наш асортимент можна за посиланням https://verta.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 14 годин |
| Час роботи | 20 годин |
| Довжина | 33 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Миготливий, Зберігаючий, Режим SOS, Середній, Плавне регулювання яскравості |
| Стан | Новий |
| Тип заряду | Сонячні батареї, Від мережі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 20 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴



