
Ліхтар переносний з повербанком Almina DL-2602, 24 LED / Аварійний ліхтар / Акумуляторний світильник
755 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1180
+380 (98) 475-23-53
- +380 (95) 602-27-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар з повербанком підходить для використання у приміщенні та на відкритому повітрі, таких як ремонт автомобілів, освітлення у приміщенні або риболовля.Свинцево-кислотна акумуляторна батарея 6 В, мережевий шнур знаходиться під задньою кришкою пристрою для зручності при перенесенні ліхтаря та його легшої зарядки. Зверху є ручка для перенесення ліхтаря та отвори для можливості кріплення на стіну. Більш яскраві 24 SMD LED світлодіодні ліхтарі дають дуже яскраве світло, а приємним бонусом є роз'єм USB для зарядки смартфона.
| Дізнатися про весь наш асортимент можна перейшовши за посиланням https://verta.in.ua/ |
За питанням гуртових закупівель звертайтесь за телефонами компанії 0956022779 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almina |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
| Час роботи | 80 годин |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
| Колір | Білий |
| Вага | 1 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 26 мм |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 10 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴


